Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
Prilaz prof. Ivana Vrančića 5, ZabokT 049 221 620 F 049 221 147
Ravnatelj T 049 221 174 Tajništvo T 049 221 205
E skola.umjetnosti.zabok@kr.t-com.hr www.ss-sudigo-zabok.skole.hr

Novosti - početna stranica > Najave i obavijesti > Popravni, razlikovni i predmetni ispiti
 

Raspored polaganja popravnih ispita u jesenskom ispitnom roku u šk. g. 2012./2013. -> ispis

Vrijeme održavanja ispita: 22. i 23. kolovoza 2013.

PREDMET

DATUM
VRIJEME

POVJERENSTVO

BR. UČ.

MATEMATIKA

Pismeni: 22. kolovoza 2013. god. (četvrtak)
u 8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Nada Kosovec/
Dubravka Levak

R. Strugar
B. Vrljić
V. Guberina

4

 

HRVATSKI JEZIK

Pismeni: 22. kolovoza 2013. god. (četvrtak)
u  11.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Antonija Čeko/Sofija Keča

O.  Peroli
A.  Mašić Tumpa

2

POVIJEST

Pismeni: 22. kolovoza  2013. god. (četvrtak) u 8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Karmela Kristić Šimek
Gordana Tkalčević

O. Peroli
A. Mašić Tumpa

3

GEOGRAFIJA

 

Pismeni:  22. kolovoza 2013. god. (četvrtak) u  8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Gordana Tkalčević
Karmela Kristić Šimek

J. Klasić
I. Jagečić

3

INFORMATIKA

 

Pismeni: 23. kolovoza 2013. god. (petak) u 8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Davorka Frgec  Vrančić
Valentina Potočki

J. Klasić
K. Kristić Šimek

10

TEHNIČKO CRTANJE

 

Pismeni:  22. kolovoza 2013. god. (četvrtak) u  8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Mladen Zajec
Divna Antičević

I. Jagečić

 

6

KONSTRUKCIJA ODJEĆE

 

Pismeni:  22. kolovoza 2013. god. (četvrtak) u 8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Marijan Hrastinski
Ivanka Jagečić

A. Mašić Tumpa
N. Sinković

8

IZRADA WEB STRANICA

 

 

 

Vježba na računalu:
22. kolovoza 2013. god.
(četvrtak) u 11.00 h

Usmeni ispit:
23. kolovoza 2013. god. (petak) u 8.00 h

 

Valentina Đurek/
Marijan Hrastinski

 

K. Kristić Šimek
O. Peroli
B. Vrljić

Ponedjeljak u učionicama 7 i 8

 

Utorak u učionici 8

MULTIMEDIJSKE TEHNOLOGIJE

Vježba na računalu:
22. kolovoza 2013. god. (četvrtak) u  8.00 h

Usmeni ispit po dogovoru s Povjerenstvom

Valentina Đurek
Marijan Hrastinski

V. Guberina

8

INTERNETSKE TEHNOLOGIJE

Vježba na računalu:
22. kolovoza 2013. god.
(četvrtak) u 9.30 h

Usmeni ispit po dogovoru s Povjerenstvom

Mladen Zajec/
Davorka Frgec Vrančić

K. Kristić Šimek
V. Guberina

10

POVIJEST
LIKOVNE UMJETNOSTI

Pismeni: 22. kolovoza 2013. god. (četvrtak) u  9.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Nikolina Ptičar
Aleksandra Mašić Tumpa

M. Zajec

2

PRAKTIČNA NASTAVA S TEHNOLOGIJOM ZANIMANJA

 

Pismeni: 22. kolovoza 2013. god. (četvrtak) u 8.00 h

Usmeni ispit po dogovoru s Povjerenstvom

Tamara Očić Balija
Roberto Smuk

M. Belanović
D. Varžić
D. Frgec Vrančić

D

 

      

Napomena: Nakon završenih ispita održat će se konzultacije o popravnim ispitima

Raspored polaganja razrednih ispita u jesenskom ispitnom roku u šk. g. 2012./2013. -> ispis

Vrijeme održavanja ispita: 20., 21., 22. i 23. kolovoza 2013.

PREDMET

DATUM
VRIJEME

POVJERENSTVO

BR. UČ.

PRAKTIČNA NASTAVA S TEHNOLOGIJOM ZANIMANJA

Pismeni ispit: 22. kolovoza 2013. god. u 8.00  h
(četvrtak)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Tamara Očić Balija
Roberto Smuk

Davorka Varžić
Davorka Frgec Vrančić

Grafička radionica

HRVATSKI JEZIK

 

Pismeni ispit: 22. kolovoza 2013. god. u 11.00  h (četvrtak)

Usmeni ispit nakon pismenog

Sonja Keča
Darko Milošić

Davorka Frgec Vrančić
Nikola Sinković

Učionica

2

NJEMAČKI JEZIK

Pismeni ispit: 20. kolovoza 2013. god. u  8.00  h (utorak)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Vlatka Guberina
Veljko Dunjko

Davorka Frgec Vrančić
Nikola Sinković

Učionica

2

MATEMATIKA

 

Pismeni ispit: 22. kolovoza 2013. god. u  8.00  h (četvrtak)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Milan Obelić
Dubravka Levak

Davorka Frgec Vrančić

Učionica

4

KEMIJA

Pismeni ispit: 21. kolovoza 2013. god. u  8.00  h (srijeda)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Rajka Strugar
Mirjana Belanović

Davorka Varžić

Učionica

6

GRAFIČKA
TEHNOLOGIJA

Pismeni ispit: 21. kolovoza 2013. god. u  9.30  h (srijeda)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Rajka Strugar
Tamara Očić Balija

Davorka Varžić
Davorka Frgec Vrančić

Grafička radionica

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

21. kolovoza 2013. god.
u  8.00 h (srijeda)

 

Miroslav Komar
Davorka Varžić

Davorka Frgec Vrančić

Učionica

1

VJERONAUK

Pismeni ispit: 20. kolovoza 2013. god. u 930  h (utorak)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Berislav Vrljić
Olivera Peroli

Davorka Frgec Vrančić
Nikola Sinković

Učionica

3

POVIJEST

Pismeni ispit: 22. kolovoza 2013. god. u  8.00  h (četvrtak)
Usmeni: nakon pismenog ispita

Karmela Kristić Šimek
Gordana Tkalčević

Nikola Sinković

Učionica

3

RAČUNALSTVO

Pismeni ispit: 22. kolovoza 2013. god. u  9.30  h (četvrtak)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Marijan Hrastinski
Mladen Zajec

Nikola Sinković

Učionica

8

CRTANJE I SLIKANJE

21. kolovoza 2013. god.
u  10.30  h (srijeda)

 

Nikolina Ptičar
Anuška Alfirević

Nikola Sinković

Crtaona

C

POVIJEST LIKOVNE UMJETNOSTI

Pismeni ispit: 21. kolovoza 2013. god. u 9.30  h (srijeda)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Nikolina Ptičar
Anuška Alfirević

Nikola Sinković

Učionica

6

KONSTRUKCIJA ODJEĆE

 

 

Pismeni ispit: 21. kolovoza 2013. god. u  .800  h (srijeda)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Marijan Hrastinski
Ivanka Jagečić

Nikola Sinković

Učionica

8

KREIRANJE ODJEĆE I DODATAKA

 

23. kolovoza 2013. god.
10.30   h (petak)

Štefica Zajec Stanić
Ivanka Jagečić

Nikola Sinković

Crtaona

E

POVIJEST ODIJEVANJA

 

 

Pismeni ispit: 23. kolovoza 2013. god. u 9.30  h (petak)

Usmeni: nakon pismenog ispita

Ivanka Jagečić
Štefica Zajec Stanić

Nikola Sinković

Crtaona

E

IZRADA ODJEĆE I DODATAKA

 

23. kolovoza 2013. god.
u  8.00  h (petak)

Ivanka Jagečić
Andreja Hozmec

Nikola Sinković

Radionica za izradu odjeće i dodataka

Raspored polaganja popravnih ispita u ljetnom ispitnom roku u šk. god. 2012./2013.

Predmet Datum i vrijeme Povjerenstvo Br. uč.
MATEMATIKA

Pismeni: 1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 8.00 h

Usmeni: 2. srpnja 2013. god. (utorak) u 8.00 h

Nada Kosovec/
Dubravka Levak

J. Klasić
R. Strugar
B. Vrljić
V. Guberina
M. Zajec

Ponedjeljak u učionicama 3 i 4

Utorak u učionici 4

HRVATSKI JEZIK

Pismeni: 1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 11.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Antonija Čeko/Sofija Keča

O. Peroli
A. Mašić Tumpa

2
POVIJEST

Pismeni: 1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Karmela Kristić Šimek
Gordana Tkalčević

M. Belanović
O. Peroli
A. Mašić Tumpa

2
GEOGRAFIJA

Pismeni: 1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Gordana Tkalčević
Karmela Kristić Šimek

J. Klasić
I. Jagečić

2
KEMIJA

Pismeni: 2. srpnja 2013. god. (utorak) u 8.00 h

Usmeni ispit po dogovoru s Povjerenstvom

Rajka Strugar
Mirjana Belanović

D. Varžić

6
FIZIKA

Pismeni: 1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 9.30 h

Usmeni ispit po dogovoru s Povjerenstvom

Dubravka Levak
Milan Obelić

M. Belanović
J. Klasić
D. Varžić

6
INFORMATIKA

Pismeni: 2. srpnja 2013. god. (utorak) u 8.00 h

Usmeni ispit po dogovoru s Povjerenstvom

Davorka Frgec Vrančić
Valentina Potočki

J. Klasić
R. Strugar
K. Kristić Šimek

D
TEHNIČKO CRTANJE

Pismeni: 1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita


Mladen Zajec
Divna Antičević

I. Jagečić

6
KONSTRUKCIJA ODJEĆE

Pismeni: 1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 8.00 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Marijan Hrastinski
Ivanka Jagečić

A. Mašić Tumpa

8
IZRADA WEB STRANICA

Vježba na računalu:
1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 11.00 h

Usmeni ispit: 2. srpnja 2013. god. (utorak) u 8.00 h

Valentina Đurek/
Marijan Hrastinski

K. Kristić Šimek
O. Peroli
B. Vrljić

Ponedjeljak u učionicama 7 i 8

Utorak u učionici 8

MULTIMEDIJSKE TEHNOLOGIJE


Vježba na računalu:
1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 8.00 h

Usmeni ispit po dogovoru s Povjerenstvom

Valentina Đurek
Marijan Hrastinski

V. Guberina

8
INTERNETSKE TEHNOLOGIJE

Vježba na računalu:
1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 9.30 h

Usmeni ispit po dogovoru s Povjerenstvom

Mladen Zajec/
Davorka Frgec Vrančić

K. Kristić Šimek
O. Peroli
V. Guberina

10
POVIJEST LIKOVNE UMJETNOSTI

Pismeni: 2. srpnja 2013. god. (utorak) u 9.30 h

Usmeni: nakon pismenog ispita

Nikolina Ptičar
Aleksandra Mašić Tumpa

I. Jagečić
M. Zajec

2
PRAKTIČNA NASTAVA S TEHNOLOGIJOM ZANIMANJA

Pismeni: 1. srpnja 2013. god. (ponedjeljak) u 8.00 h

Usmeni ispit po dogovoru s Povjerenstvom

Tamara Očić Balija
Roberto Smuk

D. Varžić
D. Frgec - Vrančić

D

Raspored polaganja predmetnih, razrednih i razlikovnih ispita u ljetnom ispitnom roku u šk. god. 2012./2013.

Vrijeme održavanja ispita: 26., 27. i 28. lipnja 2013.

PREDMET

DATUM
VRIJEME

UČENICI

RAZRED

POVJERENSTVO

 BR. UČ.

PRAKTIČNA NASTAVA S TEHNOLOGIJOM ZANIMANJA
(razlikovni ispit)

26. lipnja 2013. god. u 8.00 h
(srijeda)

1.  Dino Mort

3.G

Tamara Očić Balija
Roberto Smuk

Davorka Frgec Vrančić

Grafička radionica

HRVATSKI JEZIK
(razredni ispit)

(razlikovni ispit)

Pismeni ispit: 26. lipnja 2013. god. u 8.00 h (srijeda)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Martina Rihtar

2.  Josipa Zilinski
3.  Morena Uzelac

2.G

1.Š
2.Š

Darko Milošić
Antonija Čeko

Davorka Varžić

2

NJEMAČKI JEZIK
(razredni ispit)

Pismeni ispit: 27. lipnja 2013. god. u 8.00 h (četvrtak)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Martina Rihtar

2.G

Veljko Dunjko
Vlatka Guberina

Davorka Varžić

2

MATEMATIKA
(razredni ispit)

MATEMATIKA U STRUCI

 

 

 

FIZIKA
(razredni ispit)

Pismeni ispit: 26. lipnja 2013. god. u 11.00 h (srijeda)

Usmeni ispit nakon pismenog

 

Pismeni ispit: 26. lipnja 2013. god. u 12.30 h (srijeda)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Martina Rihtar

 

2.  Josipa Zilinski
3.  Morena Uzelac

 

1.  Martina Rihtar

2.G

 

1.Š
2.Š

2.G

Milan Obelić
Dubravka Levak
Davorka Varžić


Mirjana Belanović
Lidija Ban

 

 

Dubravka Levak
Milan Obelić

Davorka Varžić

4

 

 

 

 

 

4

KEMIJA
(razredni ispit)
(predmetni ispit)

Pismeni ispit: 27. lipnja 2013. god. u 9.30 h (četvrtak)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Martina Rihtar

2.  Zvonimir Ivanić

3.  Dominik Habljak

2.G

2.W

2.MT

Rajka Strugar
Mirjana Belanović

Davorka Varžić
Olivera Peroli

6

POLITIKA I GOSPODARSTVO
(razredni ispit)

Pismeni ispit: 28. lipnja 2013. god. u 8.00 h (petak)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Martina Rihtar

2.G

Olivera Peroli
Valentina Petric Klaužer

Davorka Varžić

3

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA
(razredni ispit)

28. lipnja 2013. god. u 9.00 h (petak)

1.  Martina Rihtar

2.G

Davorka Varžić
Miroslav Komar

Olivera Peroli

1

GRAFIČKA TEHNOLOGIJA
(razredni ispit)

Pismeni ispit: 27. lipnja 2013. god. u 11.00 h (četvrtak)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Martina Rihtar

 

2.G

Rajka Strugar
Tamara Očić Balija

Davorka Varžić

6

GEOGRAFIJA
(predmetni ispit)

 

Pismeni ispit: 27. lipnja 2013. god. u 8.00 h (četvrtak)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Zvonimir Ivanić

2.W

Gordana Tkalčević
Karmela Kristić Šimek

Olivera Peroli

3

INFORMATIKA
(predmetni ispit)

 

RAČUNALSTVO
(razredni/razlikovni ispit)

Pismeni ispit: 26. lipnja 2013. god. u 9.30 h (srijeda)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Marina Besednik

2.  Dominik Habljak

3.  Josipa Zilinski
4.  Morena Uzelac

2.MT

2.MT

1.Š
2.Š

Davorka Frgec Vrančić
Valentina Potočki

Rajka Strugar
Lidija Ban

8

POVIJEST
(predmetni)

Pismeni ispit: 27. lipnja 2013. god. u 8.00 h (četvrtak)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Dominik Habljak

2.MT

 

 

Karmela Kristić Šimek
Valentina Petric Klaužer

Rajka Strugar

3

LIKOVNA UMJETNOST
(razlikovni ispit)

Pismeni ispit: 27. lipnja 2013. god. u 9.30 h (četvrtak)

Usmeni ispit nakon pismenog

1.  Hrvoje Šincek

1.W

Nikolina Ptičar
Aleksandra Mašić Tumpa

Karmela Kristić Šimek

6