Božićni sajam u Zaboku

kDana 13. prosinca 2013. godine u prostorima ZIVT-ove zgrade održan je Božićni sajam u organizaciji Društva naša djeca Zabok i Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok.

Volim Božić i božićne ukrase

Toplina, razigranost i dobre vibracije ispunjavale su prostor Zivta, a osmijeh, ljubav i zadovoljstvo uljepšale su mnoga lica na ovogodišnjem Božićnom sajmu.

Kod samog ulaska na sajam osjetila sam Božićni duh. Od melodija koje su pridonosile ugođaju, sve do desetaka izlagača zabočkih škola,vrtića i DND-a. Svaki je kutak imao posebnu čar, a izbor je bio prevelik (kao i svake godine) pa sam se na iste štandove vraćala par puta. Iz širokog asortimana, izdvojila bih štand našeg ŠUDIGO-a, koji je imao posebnu notu Božića. Ovdje ste mogli kupiti nakit, torbe, marame, magnete, svijećnjake, blokove svih veličina i dizajna… Mislim da se velika pažnja posvetila i samom aranžiranju štanda. Svježi bor, na kojem su bile obješene dekoracije, odisao je i svojom ljepotom i mirisom.

Ovakom se sajmu osobnom nadam i iduće godine!

Marta Čaržavec, 4.d