Tjedan primijenjenih umjetnosti

Od 6. do 11. lipnja 2016. godine ULUPUH po prvi puta organizira Tjedan primijenjenih umjetnosti – sedam će autora (dizajnera nakita, keramike, fotografa, mode) u Zagrebu otvoriti svoje ateljee i radne prostore posjetiteljima te predstaviti svoj rad.

Publika će moći posjetiti umjetnike u njihovim ateljeima i radnim prostorima i tako se upoznati s načinom njihova rada, tehnikama i materijalima kojima se služe. Neki će autori održati kratka predstavljanja ili radionice za publiku, a drugi predstaviti šire okruženje u kojem djeluju, suradnike, partnere, te i na taj način rasvijetliti prirodu svog posla. Pozivamo Vas obavijestite Vaše učenike o ovom događanju, da iskoriste jedinstvenu priliku da upoznaju naše autore ili se i sami okušaju u osnovnim tehnikama i materijalima kojima se služe. I Vi osobno ste dobrodošli. Zbog ograničenog broja sudionika, za pojedini program potrebno se registrirati putem obrasca Registracija, na web stranici projekta http://ulupuh.wix.com/tjedanpu.