OTP Banka nagradila učenike Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

P5250316U srijedu 25. svibnja 2016. u uredu ravnateljice Božice Šarić učenicima završnih razreda Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok, Draženu Pelesku, 4. mt, Teuti Vučajnk 4. d i Ireni Krsnik 4.d razreda uručene su nagrade OTP banke.

Učenici su odabrani sukladno preporukama razrednih vijeća jer su tijekom svog školovanju pokazali izuzetnu odgovornost i istaknuli se po učenju, radu i angažmanu u nizu izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti. U sklopu promotivnih aktivnosti OTP banka Hrvatska d.d. nagrađuje maturante u svim regijama Republike Hrvatske, a to je ove godine učinjeno za sve tri srednje škole u Zaboku.

Naime, radi se o poklon vaucheru temeljem kojeg troje najboljih maturanata dobiva besplatnu MasterCard contactless prepaid karticu u OTP banci s pologom od 200,00 kuna. Karticu, odnosno novac, učenik može iskoristiti kao sredstvo plaćanja u trgovinama ili za kupovinu putem interneta. Nagrade je uručila voditeljica poslovnice Zabok gospođa Natalija Kada.
Još jednom čestitamo učenicima koji su primili ovu poticajnu nagradu, a OTP banci zahvaljujemo na aktivnosti koja zaslužuje svaku pohvalu. Ovom gestom OTP banka Hrvatska d.d. pokazuje društvenu odgovornost i daje pozitivan primjer da u obrazovanje mladih treba kontinuirano ulagati na dobrobit cjelokupne društvene zajednice.