e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola

Naša škola na 18. CARNetovoj konferenciji

cuc_2016Od 9. do 11. studenoga 2016. godine održana je u Rovinju 18. CARNetova korisnička konferencija CUC 2016. pod naslovom “Programirajmo svoju budućnost” na kojoj je aktivno sudjelovala i predstavnica naše škole prof. Valentina Đurek.

Profesorica Đurek sudjeluje u projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” kao članica tima stručnjaka sa Fakulteta organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu tj. kao vanjski ekspert koja je samostalno provela vanjsku evaluaciju svih škola Krapinsko-zagorske županije koje su uključene u projekt ”e-škole”.

Tijekom konferencije održane su radionice za “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” ravnatelje – Strateško planiranje i upravljanje za digitalno zrele škole, autora: izv .prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, FOI; izv. prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, FOI; doc. dr. sc. Katarina Tomičić Pupek, FOI; doc. dr. sc. Igor Balaban, FOI; dr. sc. Bojan Žugec, FOI te Valentina Đurek, dipl. inf. univ. spec. oec..

Znanja i kompetencije te stečena iskustva na konferenciji bit će razmijenjena na stručnom kolegiju profesora web dizajna.