Glazbena škola

Hrvoje, Luka i Alan na međunarodnom natjecanju Woodwind&Brass

Učenici glazbene škole pri ŠUDIGO Zabok na međunardnom natjecanju puhača Woodwind&Brass koje je održano od 23. do 31. ožujka 2017. u Varaždinu postigli su izvanredne rezultate.

Tako je Hrvoje Grah, učenik 1. razreda cjelovitog programa glazbenog obrazovanja programa roga u izuzetno jakoj konkurenciji u D kategoriji osvojio 1. nagradu i 1. mjesto (98.33 bodova). Učenikov je mentor profesor Hrvoje Pintarić. Obrazovanje za program roga u našoj se školi provodi prvi puta od ove školske godine te čestitamo cijelom timu na izvrsnim rezultatima.

Luka Budjak, učenik 1. razreda u D kategoriji iz trube osvojio je drugu nagradu uz mentorstvo profesora Marka Bobičaneca. Alan Hussein, učenik 3. razreda u E kategoriji iz trube osvojio je 1. nagradu sa 98.00 bodova. Učenikov mentor također je profesor Marko Bobičanec. Svu trojicu naših vrsnih puhača na klaviru je pratila profesorica Valentina Čanžar.