Hrvatski film

Ti mene nosiš

Produkcijska kuća 4 film d.o.o. u koprodukciji sa Vertigo-Emotion film iz Ljubljane i Sloane Film Production Beograd predstavlja Vam dugometražni igrani film “TI MENE NOSIŠ”, redateljice i scenaristice Ivone Juka, koji će imati svoju zagrebačku premijeru u ponedjeljak 25. 5. 2015., a od 28. 5. 2015. započinje redovna kino distribucija.

U filmu igraju najveće glumačke zvijezde regije: Vojislav Brajović, Lana Barić, Nataša Janjić, Nataša Dorčić, Sebastian Cavazza, Vedran Mlikota, Filip Križan, Linda Begonja, Kruno Šarić i brojni drugi.

U vremenu kada se čini kako sve u društvu stagnira, film “TI MENE NOSIŠ” dolazi kao pravo osvježenje i nikoga ne ostavlja ravnodušnim te daje snagu da se uvijek iznova skupi hrabrost za suočavanje i nošenje sa svim životnim situacijama pogleda uvijek usmjerena prema naprijed.

Film “TI MENE NOSIŠ” novo je dostignuće hrvatske kinematografije, ali i pokazatelj bogatstva hrvatske kulture općenito te je kulturno važan projekt mlade, nadarene i afirmirane hrvatske filmske umjetnice Ivone Juka, čiji su kratki i dokumentarni filmovi prikazani i nagrađeni na brojnim filmskim festivalima diljem svijeta.

Projekt je prepoznat od strane međunarodnih institucija i fondova te su ga do sada podržali Hrvatski audiovizualni centar kao najbolji debitantski film, Eurimages – fond Vijeća Europe za europske ko-produkcije, Slovenski filmski centar, Ministarstvo kulture Republike Srbije, Turistička zajednica Grada Zagreba i Grad Split.

Dodatak:

Facebook stranica filma “Ti mene nosiš”

Youtube kanal