Info učenici

Obavijest za učenike medijskih tehničara i web dizajna

Tijekom nastavne godine svi učenici za zanimanja web dizajner i  medijski tehničar imali su mogućnost koristiti dodatnu pogodnost učenja iz pojedinih stručnih predmeta: informatike, izrade web stranica, internetske tehnologije, web projekti, multimedijske tehnologije, baze podataka, napredne animacije, web stranice za male uređaje i dr. putem CARNET-vog sustava za udaljeno učenje Loomen. Takav pristup omogućio je bolju dostupnost obrazovnim sadržajima i informacijama, lakše usvajanje znanja te suvremeniji pristup učenju i poučavanju.

Mole se učenici da krajem nastavne godine, završno sa 13. lipnja (petak) za vlastite potrebe i učenje preuzmu sve raspoložive nastavne materijale na sustavu za udaljeno učenje Loomen jer istima će  tijekom ljeta pristup biti otežan zbog moguće nadogradnje postojećeg sustava. Za sve dodatne informacije molimo obratite se predmetnim profesorima.