Javni poziv

Prijava za sudjelovanje u ERASMUS+ projektu Fleksibilni u grafici (šk. god. 2020./2021.)

Pozivaju se učenici 2. (drugog) i 3. (trećeg) razreda smjera Grafički tehničar da se putem niže navedenog obrasca prijave za sudjelovanje u kratkoročnoj mobilnosti u Budimpeštu u proljeće 2021. godine.

Dvadeset učenika navedenih razreda ima priliku odraditi dio praktične nastave i stručnih predmeta u tiskarskim tvrtkama u Mađarskoj u sklopu provedbe Erasmus+ projekta koji ŠUDIGO Zabok provodi u ovoj školskoj godini. Svi troškovi puta, smještaja, hrane i osiguranja sufinancirani su od strane Europske unije, a učenike će na njihovoj mobilnosti pratiti dva nastavnika. Za uspješnu prijavu potrebno je ispuniti obrazac, a zatim po pozivu pristupiti i usmenom intervjuu s članovima projektnog tima te testiranju znanja engleskog jezika.

Odabir sudionika odredit će se prema sljedećim kriterijima:

1. Motivacijsko pismo (pišete ga u sklopu obrasca) – 10 bodova
  2. Test iz engleskog jezika (40 bodova)
  3. Ocjene iz stručnih predmeta (30 bodova)
  4. Intervju s članovima projektnog tima (20 bodova)

Krajnji rok za prijavu je 4. listopada 2021. godine. Testiranja i intervjui odvijat će se u tjednu od 11. do 15. listopada (uživo i preko Teamsa). Konačni popis odabranih učenika, kao i učenika koji će biti rezerve, objavit će se 18. 10. 2020. na web stranici škole, na panou u središnjem dijelu škole, na panou na 2. katu (Erasmus kutak kod učionice 12) i na platformi Teams.

Obrascu možete pristupiti preko sljedećeg linka: https://forms.gle/9ZKovciYYubNweAY8.

Za dodatna pitanja slobodno se obratite koordinatorici projekta, nastavnici Barbari Hanjilec na barbara.hanjilec@gmail.com

Sretno!