Nagradni foto natječaj

Moja domovina

Pozivamo sve zainteresirane učenice i učenike na sudjelovanje u nagradnom natječaju za izbor najbolje fotografije na temu Moja domovina. Cilj i svrha natječaja je potaknuti sudionike na pažljivije promatranje i fotografiranje detalja vezanih uz svoju domovinu.

Uvjeti natječaja su:

• fotografije moraju biti poslane elektronskom poštom na adresu info@ponosdomovine.hr
  • fotografije moraju biti poslane u prilogu i to s elektroničkim identitetom AAI@EduHr dobivenim od CARNet-a
  • dopušteno je poslati do 3 maila,  smaksimalno 1 fotografijom po mailu
  • fotografije mogu biti u formatu (jpg, tif ili png), minimalne rezolucije 300 dpi-a
  • fotografije moraju biti originalne i do sada ne objavljene
  • slanjem fotografija na natječaj autor ih ustupa na korištenje udruzi Ponos domovine
  • poslane fotografije ne vraćaju se autorima

Natječaj je otvoren do 30. ožujka 2015. godine, a o odabiru najboljih fotografija odlučivat će ocjenjivačka komisija predvođena Damirom Hoykom!

Dvadeset najboljih fotografija biti će izloženo na prigodnoj izložbi u Zagrebu tijekom završnog natjecanja Ponos domovine, a tri najbolje nagrađene!

Ponos domovine tim