Zaposlenici

Radnici Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Školska godina 2016./17.

Ravnatelj i stručni suradnici
IME I PREZIME PODRUČJE RADA E – MAIL
Božica Šarić ravnateljica bozica.saric@skole.hr
Monika Antunović stručna suradnica – pedagoginja monika.antunovic2@skole.hr
Valentina Petric Klaužer stručna suradnica – bibliotekar valentina.petric2@skole.hr
Andreja Hozmec – voditeljica smjene

– koordinatorica ispita državne mature

andreja.hozmec@skole.hr

 

Nastavno osoblje
IME I PREZIME PODRUČJE RADA/ nastavnik predmeta E – MAIL
Anuška Alfirević Likovna umjetnost i dizajn anuska.alfirevic@skole.hr
Carmen Bačura Potočić Likovna umjetnost i dizajn carmen.bacura-potocic@skole.hr
Lidija Ban Tekstil i odjeća lidija.ban@skole.hr
Mirjana Belanović Tekstil i odjeća mirjana.belanovic@skole.hr
Tamara Bilankov Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje tamara.bilankov@skole.hr
Lahorka Bobinec Općeobrazovni /Hrvatski jezik / lahorka.bobinec@skole.hr
Marina Buhin Kanceljak Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje marina.kanceljak-buhin@skole.hr
Antonia Čačić Likovna umjetnost i dizajn, GT i AVO antonia.cacic@skole.hr
Antonija Čeko Općeobrazovni /Hrvatski jezik antonija.ceko@skole.hr
Veljko Dunjko Općeobrazovni /Njemački jezik veljko.dunjko@skole.hr
Valentina Đurek Grafička tehnologija i GT i AVO valentina.durek@skole.hr
Davorka Frgec-Vrančić Tekstil i odjeća davorka.frgec-vrancic@skole.hr
Barbara Hanjilec Općeobrazovni / Engleski jezik barbara.hanjilec@skole.hr
Marijan Hrastinski Tekstil i odjeća

Dizajn

marijan.hrastinski@skole.hr
Nikola Hrastinski Likovna umjetnost i dizajn, GT i AVO nikola.hrastinski@skole.hr
Ivanka Jagečić Tekstil i odjeća ivanka.jagecic@skole.hr
Sofija Keča Općeobrazovni /Hrvatski jezik sofija.keca@skole.hr
Jelena Klasić Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje jelena.klasic1@skole.hr
Miroslav Komar Općeobrazovni /Tjelesna i zdravstvena kultura miroslav.komar@skole.hr
Borjan Komarica Likovna umjetnost i dizajn borjan.komarica@skole.hr
Nada Kosovec Općeobrazovni /Matematika nada.kosovec@skole.hr
Dea Kovačević (zamjena) Općeobrazovni /Engleski jezik dea.kovacevic@skole.hr
Karmela Kristić Šimek Općeobrazovni/ Povijest karmela.kristic-simek@skole.hr
Martina Kurečić Mijatović Općeobrazovni / Biologija martina.kurecic-mijatovic@skole.hr
Ruža Leskovar Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje ruza.leskovar@skole.hr
Dubravka Levak Općeobrazovni / Matematika

Fizika

dubravka.levak@skole.hr
Robert Loher Likovna umjetnost i dizajn
Maja Maslov Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje maja.maslov@skole.hr
Aleksandra Mašić Tumpa Likovna umjetnost i dizajn, GTi AVO aleksandra.masic-tumpa@skole.hr
Andrea Matošević Općeobrazovni /Matematika andrea.matosevic1@skole.hr
Tamara Očić Balija Grafika / praktična nastava tamara.ocic-balija@skole.hr
Valentina Potočki Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje valentina.potocki@skole.hr
Nikolina Ptičar Općeobrazovni /Likovna umjetnost i dizajn nikolina.pticar@skole.hr
Nikola Sinković Likovna umjetnosti i dizajn, GT i AVO nikola.sinkovic1@skole.hr
Nino Skozrit Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje nino.skozrit@skole.hr
Mirjana Smolić Likovna umjetnost i dizajn mirjana.smolic@skole.hr
Roberto Smuk Grafika / suradnik u nastavi roberto.smuk@skole.hr
Rajka Strugar Općeobrazovni /Kemija rajka.strugar@skole.hr
Gordana Tkalčević Općeobrazovni /Geografija gordana.tkalcevic@skole.hr
Sanja Zagorec Općeobrazovni /PIG

Etika

sanja.zagorec@skole.hr
Davorka Varžić Općeobrazovni /Tjelesna i zdravstvena kultura davorka.varzic@skole.hr
Berislav Vrljić Općeobrazovni /Vjeronauk berislav.vrljic@skole.hr
Štefica Zajec Stanić Likovna umjetnosti i dizajn stefica.zajec-stanic@skole.hr
Administrativno-tehničko osoblje
REZIME I IME RADNO MJESTO E – MAIL
Barlović Branko Tajnik branko.barlovic1@skole.hr
Dlesk Blaženka / Nikolina Salar Računovođa blazenka.dlesk@skole.hr
Kraljić Manuela Administrator-operater manuela.kraljic1@skole.hr
Cvetko Snježana Spremačica snjezana.cvetko@skole.hr
Mikulec Marija Spremačica marija.mikulec1@skole.hr
Kuharić Mirko Domar, centralno grijanje mirko.kuharic@skole.hr

 

Pomagači u nastavi (projekt Baltazar)
Drempetić Maja Asistentica u nastavi

 

Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa
Đurđević Jana Likovna umjetnosti i dizajn

 

Nastavno osoblje – Glazbena škola
Tomislav Vranić / vanjska suradnja PROČELNIK Glazbena umjetnost / gitara tomislav.vranic@gmail.com
Gašparović Danijel Glazbena umjetnost / klavir danijel.gasparovic@skole.hr
Bilić Nada Glazbena umjetnost / Harmonika nada.bilic@skole.hr
Bobičanec Marko Glazbena umjetnost / truba marko.bobicanec1@skole.hr
Irena Lenuzzi Glazbena umjetnost/ klavir franka.umiljanovic@skole.hr
Tin Ujević Glazbena umjetnost /teorija
Petra Jovanović Glazbena umjetnost /teorija
Jukić Danko Glazbena umjetnost / gitara danko.jukic@skole.hr
Martina Čaržar Glazbena umjetnost /korepeticija
Balaž Gabrijela Glazbena umjetnost /violina
Tvrtko Barač Glazbena umjetnost /violina
Varga Petar Glazbena umjetnost /tambura petar.varga@skole.hr
Hrvoje Pintarić/ vanjska suradnja Glazbena umjetnost/rog
Vedrana Dizdar Glazbena umjetnost/ klarinet

 

Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Kontakti

A Prilaz prof. Ivana Vrančića 5, Zabok

T 049 221 620

F 049 221 147

Ravnateljica T 049 221 174

Tajništvo T 049 221 205

E skola.umjetnosti.zabok@kr.t-com.hr

Prijavi se na
Pratite nas na
Učenička zadruga Plavi trnac
Stranica projekta Klikni&Uči
Preporučene stranice
Školska knjižnica:
Arhiva – klikni: