Zaposlenici

Radnici Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Školska godina 2017./18.

Ravnateljica i stručni suradnici
IME I  PREZIME STRUČNA SPREMA E – MAIL
Božica Šarić Diplomirana pedagoginja bozica.saric@skole.hr
Monika Antunović Stručna suradnica – pedagoginja monika.antunovic2@skole.hr
Valentina Petric Klaužer Stručna suradnica – bibliotekar valentina.petric2@skole.hr
Andreja Hozmec Voditeljica smjene andreja.hozmec@skole.hr

 

Nastavno osoblje
PREZIME I IME Sektor /predmet E – MAIL
Alfirević Anuška Likovna umjetnost i dizajn anuska.alfirevic@skole.hr
Bačura Potočić Carmen Likovna umjetnost i dizajn carmen.bacura-potocic@skole.hr
Ban Lidija Tekstil i odjeća lidija.ban@skole.hr
Barčan Andrea Općeobrazovni /Matematika andrea.barcan@skole.hr
Belanović Mirjana Tekstil i odjeća mirjana.belanovic@skole.hr
Bilankov Tamara Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje tamara.bilankov@skole.hr
Bobinec Lahorka Općeobrazovni /Hrvatski jezik / lahorka.bobinec@skole.hr
Buhin Kanceljak Marina Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje marina.kanceljak-buhin@skole.hr
Čačić Antonia Likovna umjetnost i dizajn

Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje

antonia.cacic@skole.hr
Čeko Antonija Općeobrazovni /Hrvatski jezik antonija.ceko@skole.hr
Frgec-Vrančić Davorka Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje davorka.frgec-vrancic@skole.hr
Hanjilec Barbara Općeobrazovni / Engleski jezik barbara.hanjilec@skole.hr
Hrastinski Marijan Dizajn

Grafika

marijan.hrastinski@skole.hr
Hrastinski Nikola (zamjena) Likovna umjetnost i dizajn

Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje

nikola.hrastinski@skole.hr
Jagečić Ivanka Tekstil i odjeća ivanka.jagecic@skole.hr
Jazbec Ana Općeobrazovni/

Glazbena umjetnost

ana.jazbec@skole.hr
Keča Sofija Općeobrazovni /Hrvatski jezik sofija.keca@skole.hr
Klasić Jelena Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje jelena.klasic1@skole.hr
Komar Miroslav Općeobrazovni /Tjelesna i zdravstvena kultura miroslav.komar@skole.hr
Komarica Borjan Likovna umjetnost i dizajn borjan.komarica@skole.hr

 

Kosovec Nada Općeobrazovni /Matematika nada.kosovec@skole.hr
Kovačević Dea (zamjena) Općeobrazovni /Engleski jezik
Kristić Šimek Karmela Općeobrazovni/ Povijest karmela.kristic-simek@skole.hr
Kurečić Mijatović Martina Općeobrazovni / Biologija martina.kurecic-mijatovic@skole.hr
Leskovar Ruža Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje ruza.leskovar@skole.hr
Levak Dubravka Općeobrazovni / Matematika

Fizika

dubravka.levak@skole.hr
Maslov Maja Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje maja.maslov@skole.hr
Mašić Tumpa Aleksandra Likovna umjetnost i dizajn

Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje

aleksandra.masic-tumpa@skole.hr
Kovač Darko Likovna umjetnost i dizajn
Očić Balija Tamara Grafika / praktična nastava tamara.ocic-balija@skole.hr
Potočki Valentina Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje valentina.potocki@skole.hr
Ptičar Nikolina Općeobrazovni /Likovna umjetnost i dizajn nikolina.pticar@skole.hr
Sinković Nikola Likovna umjetnosti i dizajn

Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje

nikola.sinkovic1@skole.hr
Skozrit Nino Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje nino.skozrit@skole.hr
Smolić Mirjana Likovna umjetnost i dizajn mirjana.smolic@skole.hr
Smuk Roberto Grafika / suradnik u nastavi roberto.smuk@skole.hr
Strugar Rajka Općeobrazovni /Kemija rajka.strugar@skole.hr
Šantor Nikolina Općeobrazovni /Engleski jezik nikolina.santor@skole.hr
Tkalčević Gordana Općeobrazovni /Geografija gordana.tkalcevic@skole.hr
Varžić Davorka Općeobrazovni /Tjelesna i zdravstvena kultura davorka.varzic@skole.hr
Vrljić Berislav Općeobrazovni /Vjeronauk berislav.vrljic@skole.hr
Zagorec Sanja Općeobrazovni /PIG

Etika

sanja.zagorec@skole.hr
Zajec Stanić Štefica Likovna umjetnosti i dizajn stefica.zajec-stanic@skole.hr

 

Nastavno osoblje – GLAZBENA ŠKOLA

Barač Tvrtko Glazbena umjetnost / violina tvrtkobarac@skole.hr
Dorotić Mihael Glazbena umjetnost / klarinet mihovil.dorotic@skole.hr
Gašparović Danijel Glazbena umjetnost / klavir danijel.gasparovic@skole.hr
Glavić Magdalena Glazbena umjetnost / talijanski jezik magdalena.glavic@skole.hr
Hadrović Mihaela Glazbena umjetnost / teoretičar mihaela.hadrovic@skole.hr
Lenuzzi Irena Glazbena umjetnost / klavir irena.lenuzzi@skole.hr
Stakor Iva Glazbena umjetnost / latinski jezik iva.stakor@skole.hr
Šoštarić Alenka Glazbena umjetnost / flauta alenka.sostaric@skole.hr
Šoštarić Lucija / Ana Jazbec zamjena Glazbena umjetnost / teoretičar lucija.sostaric4@skole.hr

ana.jazbec@skole.hr

Ujević Tin Glazbnena umjetnost / teoretičar tin.ujevic@skole.hr
Bilić Nada / vanjska suradnja Glazbena umjetnost / harmonika nada.bilic@skole.hr
Bobičanec Marko / vanjska suradnja Glazbena umjetnost / truba marko.bobicanec1@skole.hr
Bunčić Mateja / vanjska suradnja Glazbena umjetnost / zbor marko.bobicanec1@skole.hr
Čanžar Valentina / vanjska suradnja Glazbena umjetnost / korepeticija valentina.canzar@skole.hr
Jukić Danko/ vanjska suradnja Glazbena umjetnost / gitara danko.jukic@skole.hr
Pintarić Hrvoje / vanjska suradnja Glazbena umjetnost / rog hrvoje.pintaric2@skole.hr
Vranić Tomislav / vanjska suradnja Glazbena umjetnost / gitara tomislav.vranic1@skole.hr
Varga Petar / vanjska suradnja Glazbena umjetnost/ tambura Petar.varga@skole.hr

 

POMOĆNIK U NASTAVI (projekt Baltazar)
Drempetić Maja pomoćnik u nastavi

 

POMOĆNIK U NASTAVI (Društvo multiple skleroze)
 Gebert Marija pomoćnik u nastavi

 

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČKO OSOBLJE
IME  PREZIME RADNO MJESTO E – MAIL
Barlović Branko Tajnik branko.barlovic1@skole.hr
Dlesk Blaženka Računovođa blazenka.dlesk@skole.hr
Lešković Anita (zamjena) Računovođa anita.leskovic@skole.hr
Salaj Nikolina (zamjena) Računovođa
Kraljić Manuela Administrator-operater manuela.kraljic1@skole.hr
Cvetko Snježana Spremačica snjezana.cvetko@skole.hr
Kuharić Mirko Domar, centralno grijanje mirko.kuharic@skole.hr
Mikulec Marija Spremačica marija.mikulec1@skole.hr

 

 

Tabula nova – tiskano izdanje
Snovi u likovnom stvaralaštvu djece i mladih – katalog

Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Kontakti

A Prilaz prof. Ivana Vrančića 5, Zabok

T 049 221 620

F 049 221 147

Ravnateljica T 049 221 174

Tajništvo T 049 221 205

E skola.umjetnosti.zabok@kr.t-com.hr

oib 54719033509

iban HR5623900011100019312

Google Translate
Prijavi se na
Pratite nas na
Učenička zadruga Plavi trnac
Erasmus +
Stranica projekta Klikni&Uči
Preporučene stranice
Školska knjižnica:
Arhiva – klikni: