Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube

Zaposlenici

Anketa samovrednovanje

Anketa za nastavnike dostupna je na poveznici .

 

Zaposlenici Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Ravnateljica i stručni suradnici
IME I  PREZIME STRUČNA SPREMA E – MAIL
Božica Šarić Diplomirana pedagoginja bozica.saric@skole.hr
Monika Antunović Stručna suradnica – pedagoginja monika.antunovic2@skole.hr
Valentina Petric Klaužer Stručna suradnica – bibliotekar valentina.petric2@skole.hr
Andreja Hozmec Voditeljica smjene andreja.hozmec@skole.hr

 

Nastavno osoblje
PREZIME I IME Sektor / predmet E – MAIL
Alfirević Anuška Likovna umjetnost i dizajn anuska.alfirevic@skole.hr
Bačura Potočić Carmen Likovna umjetnost i dizajn carmen.bacura-potocic@skole.hr
Baotić Katarina Općeobrazovni / Glazbena umjetnost katarina.baotic1@skole.hr
Barčan Andrea Općeobrazovni / Matematika andrea.barcan@skole.hr
Bilankov Tamara Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje tamara.bilankov@skole.hr
Brčić Matija Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje matija.brcic@skole.hr
Breber Božica Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje bozica.breber@skole.hr
Buhin Marina Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje marina.kanceljak-buhin@skole.hr
Čačić Antonia Likovna umjetnost i dizajn / Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje antonia.cacic@skole.hr
Čeko Antonija Općeobrazovni / Hrvatski jezik antonija.ceko@skole.hr
Frgec-Vrančić Davorka Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje davorka.frgec-vrancic@skole.hr
Hanjilec Barbara Općeobrazovni / Engleski jezik barbara.hanjilec@skole.hr
Horvat Martin Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje martin.horvat10@skole.hr
Horvatek Gabrijela Općeobrazovni / Vjeronauk gabrijela.horvatek1@skole.hr
Hrastinski Marijan Likovna umjetnost i dizajn marijan.hrastinski@skole.hr
Jagečić Ivanka Likovna umjetnost i dizajn ivanka.jagecic@skole.hr
Jurinić Lahorka Općeobrazovni / Hrvatski jezik lahorka.bobinec@skole.hr
Klasić Ožvatić Jelena Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje jelena.klasic1@skole.hr
Komar Miroslav Općeobrazovni / Tjelesna i zdravstvena kultura miroslav.komar@skole.hr
Komarica Borjan Likovna umjetnost i dizajn / Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje borjan.komarica@skole.hr
Kosovec Nada Općeobrazovni / Matematika nada.kosovec@skole.hr
Kotarski Ivana Općeobrazovni / Hrvatski jezik ivana.kotarski@skole.hr
Kovačević Dea Općeobrazovni / Engleski jezik dea.kovacevic@skole.hr
Kristić Šimek Karmela Općeobrazovni / Povijest karmela.kristic-simek@skole.hr
Leskovar Ruža Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje ruza.leskovar@skole.hr
Levak Dubravka Općeobrazovni / Matematika

Fizika

dubravka.levak@skole.hr
Mašić Tumpa Aleksandra Likovna umjetnost i dizajn

Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje

aleksandra.masic-tumpa@skole.hr
Očić Balija Tamara Grafika / praktična nastava tamara.ocic-balija@skole.hr
Parić Vinka Općeobrazovni / Povijest vinka.crnogaj@skole.hr
Potočki Valentina Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje valentina.potocki@skole.hr
Ptičar Nikolina Likovna umjetnost i dizajn/ Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje nikolina.pticar@skole.hr
Sinković Nikola Likovna umjetnost i dizajn/ Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje nikola.sinkovic1@skole.hr
Skozrit Nino Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje nino.skozrit@skole.hr
Smolić Mirjana Likovna umjetnost i dizajn mirjana.smolic@skole.hr
Smuk Roberto Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje roberto.smuk@skole.hr
Stakor Iva Općeobrazovni / Latinski jezik iva.stakor@skole.hr
Starešina Luka Općeobrazovni / Biologija
Stojak Katarina Općeobrazovni / Njemački jezik katarina.stojak1@skole.hr
Strugar Rajka Općeobrazovni / Kemija rajka.strugar@skole.hr
Šoštarić Monika Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje monika.sostaric@skole.hr
Tkalčević Gordana Općeobrazovni / Geografija gordana.tkalcevic@skole.hr
Varga Krešimir Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje kresimir.varga@skole.hr
Varžić Davorka Općeobrazovni / Tjelesna i zdravstvena kultura davorka.varzic@skole.hr
Zagorec Sanja Općeobrazovni / Etika sanja.zagorec@skole.hr
Zajec Stanić Štefica Likovna umjetnosti i dizajn stefica.zajec-stanic@skole.hr

Nastavno osoblje – GLAZBENA ŠKOLA

Baotić Katarina Glazbena umjetnost / teoretičar katarina.baotic1@skole.hr
Filipan Martina Glazbena umjetnost/ violina marina.filipan@skole.hr
Gašparović Danijel Glazbena umjetnost / klavir danijel.gasparovic@skole.hr
Glavić Magdalena Glazbena umjetnost / talijanski jezik magdalena.glavic@skole.hr
Križančić Mihael Glazbnena umjetnost / tuba mihael.krizancic@skole.hr
Lenuzzi Irena Glazbena umjetnost / klavir irena.lenuzzi@skole.hr
Milostić Silva Glazbena umjetnost / teoretičar silva.milostic@skole.hr
Prajdić Ivor Glazbena umjetnost / teoretičar ivor.prajdic@skole.hr
Stakor Iva Glazbena umjetnost / latinski jezik/ hrvatski jezik iva.stakor@skole.hr
Šoštarić Alenka Glazbena umjetnost / flauta alenka.sostaric@skole.hr
Tušek Jurica Glazbnena umjetnost / trombon jurica.tusek@skole.hr
Alen Kundih Glazbena umjetnost / klarinet alen.kundih@skole.hr
Jukić Danko / vanjska suradnja Glazbena umjetnost / gitara danko.jukic@skole.hr
Nada Bilić / vanjska suradnja Glazbena umjetnost / harmonika nada.bilic@skole.hr
Varga Petar / vanjska suradnja Glazbena umjetnost/ tambura petar.varga@skole.hr
Vidović Helena / vanjska suradnja Glazbena umjetnost / korepeticija
Valentina Čanžar/vanjska suradnja Glazbena umjetnost / korepeticija
Lucija Klarić/ vanjska suradnja Glazbena umjetnost / violončelo

 

POMOĆNIK U NASTAVI (projekt Baltazar)
Gočen Ivančica Asistentica u nastavi
Martinić Marko Asistent u nastavi

 

STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA
Vukić Nikolina Magistra ekonomije / računovodstvo

 

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČKO OSOBLJE
IME  PREZIME RADNO MJESTO E – MAIL
Barlović Branko Tajnik branko.barlovic1@skole.hr
Dlesk Blaženka Računovođa blazenka.dlesk@skole.hr
Babić Manuela Administrator manuela.babic3@skole.hr
Piljek Sanja (zamjena za Nikolinu Salar) Administrator sanja.piljek@skole.hr
Salar Nikolina (zamjena za Manuelu Babić) Administrator nikolina.salar@skole.hr
Cvetko Snježana Spremačica snjezana.cvetko@skole.hr
Kuharić Mirko Domar, centralno grijanje mirko.kuharic@skole.hr
Mikulec Marija Spremačica marija.mikulec1@skole.hr
Očić Veronika Spremačica

 

 

Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Kontakti

A Prilaz prof. Ivana Vrančića 5, Zabok

T 049 221 620

F 049 221 147

Ravnateljica T 049 221 174

Tajništvo T 049 221 205

E skola.umjetnosti.zabok@kr.t-com.hr

oib 54719033509

Prijavi se na
Pratite nas na
Učenička zadruga Plavi trnac
Erasmus +
Stranica projekta Klikni&Uči
Preporučene stranice
Školska knjižnica:
Arhiva – klikni: