Obavijest učenicima

Upute za spajanje na Microsoft WiFi@CARNet mrežu

Poštovani učenici,

Ovim putem Vas obavještavamo da je projekt izgradnje WiFi mreža škola koji je pokrenuo Microsoft u suradnji s CARnetom uspješno implementiran i u našoj školi, koja je jedna od 20 srednjih škola u Hrvatskoj uključenih u projekt.

Projekt je u potpunosti financirala tvrtka Microsoft Hrvatska i provodi se u suradnji s CARNetom i Ministarstvom znanosti. On predstavlja dio usmjerenja Microsofta na pružanje korištenja moderne tehnologije u svakodnevnoj nastavi i pomaganje mladima da postanu konkurentni na tržištu rada.

Osim brzog pristupa Internetu, škola je dobila visoku razinu sigurnosti i kontrolu spajanja na mrežu s obzirom da učenici mogu pristupati mreži samo kroz njihove AII@edu identitete čime automatski dobivaju pristup školskom sustavu te MS Officeu 365.

Upute za spajanje na Microsoft WiFi@CARNet mrežu dostupne svim djelatnicima i učenicima objavljene su na školskom portalu OVDJE i bit će istaknute na oglasnoj ploči škole.

Ukoliko budete imali dodatnih pitanja ili nejasnoća slobodno se obratite administratoru resursa profesoru Marijanu Hrastinskom ili na mail helpdesk@carnet.hr.

Preuzmi upute: upute-za-spajanje-na-microsoft-wifi-at-carnet