Organizacija izvanučioničke nastave u Veneciji

Ponuda broj 001/2019 – rezultati odabira

Na sastanku održanom 25.10.2019. godine u 16 sati, Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave u Veneciju dana 15. studenoga 2019. (za 1.D i 2.D te 3. i 4. razrede), ustanovilo je da je na javni poziv br. 001/2019. pristiglo ukupno 6 ponuda potencijalnih davatelja usluga:

1. GALILEO Travel d.o.o., putnička agencija, Varaždin
  2. Putnička agencija POTOČKI Travel d.o.o., Krapina
  3. Turistička agencija PUNIM JEDRIMA d.o.o., Zagreb
  4. Turistička agencija SPERANZA d.o.o., Zagreb
  5. TAUBEK TOURS d.o.o., Ivanec
  6. VARAŽDIN TOURS putnička agencija d.o.o., Varaždin

Uvidom u ponude utvrđeno je da su sve pristigle ponude zadovoljile kriterije javnog poziva.
Povjerenstvo je na sastanku u uži izbor odabralo ponude sljedećih putničkih agencija:

1. GALILEO Travel d.o.o., putnička agencija, Varaždin
  2. Putnička agencija POTOČKI Travel d.o.o., Krapina
  3. Turistička agencija PUNIM JEDRIMA d.o.o., Zagreb
  4. Turistička agencija SPERANZA d.o.o., Zagreb

Odabrane agencije pozivaju se na prezentaciju svojih ponuda na zajednički roditeljski sastanak u utorak, 29. listopada 2019 u 17 sati.

Sukladno čl. 15. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/14. i 81/15.), odabrani potencijalni davatelji usluga mogu prezentirati ponude i to isključivo prema podacima traženim i dostavljenim u ponudi. Vrijeme izlaganja svakog potencijalnog davatelja usluge je 5 do 7 minuta.
U slučaju da se odabrani potencijalni davatelj usluge ne može odazvati na prezentaciju, molimo da nas se o tome pisano izvijesti, jer će u tom slučaju, na roditeljskom sastanku, ponudu predstaviti predsjednik Povjerenstva.
Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude.