Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube

Drage kolegice i kolege, dragi učenici, roditelji

završio je jedan od najizazovnijih tjedana u našem školstvu. Bili smo uključeni u još neviđen pothvat organiziranja nastave na daljinu. Poteškoća je bilo izuzetno puno, ne samo tehničkih već i komunikacijskih, ponekad nejasnoća i puno zabrinutosti, ali i to će se postupno rješavati. Svi skupa pokazali ste volju i odlučnost da zajedno napravimo najbolje što možemo unatoč svim poteškoćama.

U ovom vremenu treba nam puno strpljena i međusobnog razumijevanja, manje nervoze, ishitrenosti i nerealnih očekivanja od sebe i drugih. Jasno mi je, da sada svi trebate puno više raditi, nastavnici na pripremi materijala za učenike, učenici na organizaciji vlastitog učenja i učenja isključivo u on line okruženju. Roditelji i vama nije lako, ali koliko god je to moguće budite podrška svojoj djeci, našim učenicima.

Virtualno poučavanje za sve nas je veliki izazov i traži izuzetnu odgovornost i disciplinu jer smo izloženi kontroliranom online javnom prostoru te vas molim da pratite i slušate službene upute koje dobivate i šalje vam škola svim provjerenim kanalima.

Ovaj vikend predahnite i odmorite jer ste to zaslužili, smanjite virtualnu komunikaciju, pišite i tražite odgovore samo ako je to nužno, posvetite se svojim ukućanima i pokušajte uživati u onome što najviše volite. Prikupite energiju za slijedeći tjedan.

Hvala svim nastavnicima i ostalim zaposlenicima i učenicima na konstruktivnim prijedlozima, idejama, pomoći i trudu u izradi naših službenih sustava za virtualnu nastavu, izradi i dijeljenju materijala te obavljanju drugih poslova koje smo radili prošli tjedan u školi ili od kuće.

I ono što je najvažnije, upućujem vas da najozbiljnije poštujete sve date mjere opreza!

Vaša ravnateljica!