Upute o početku školske godine

Poštovani roditelji/skrbnici i drage učenice i učenici!

Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok odabrala je model A za izvođenje nastave u školi uz obvezno nošenje maske. Nakon pomne analize Uputa za sprječavanje i suzbijanje epidemije covid-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021. koje smo dobili od Ministarstva znanosti i obrazovanja, odabrali smo model koji smatramo pedagoški najprihvatljivijim za obrazovanje naših učenika.

Načini na koji smo pristupili organizaciji rada usmjeren je prvenstveno na očuvanje zajedničkog zdravlja, ali i na uvažavanje svih potrebnih pedagoško – metodičkih satavnica.

Čekamo vas i veselimo se ponovnom susretu.

U prilogu se nalazi :

• raspored rada – prvi dan nastave
  • organizacija nastave u školi; raspored ulaska / izlaska učenika
  • boravak u školi i pravila ponašanja u učionici
  • postupanje u slučaju sumnje u zarazu kod djeteta

Srdačno,

Božica Šarić, ravnateljica

Preuzmi: Prvi dan nastave šk. god. 2020./21. Organizacija nastave u školi Boravak u školi i pravila ponašanja u učionici Postupanje u slučaju sumnje u zarazu kod djeteta MZO – Suglasnost – trajanje nastavnog sata