Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube

Obavijest učenicima

Nastava na daljinu

1.

U svrhu pripreme za eventualno održavanje nastave na daljinu uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije molimo sve učenike da provjere svoj AAI identitet (CARNET – ime.prezime@skole.hr) kojim pristupate e-Dnevniku, Loomenu i drugim aplikacijama.

Ukoliko imate bilo kakvih problema, zaboravili ste pristupnu lozinku molimo obratite se u tajništvo Škole tajniku odnosno administratoru imenika.

Provjeru obvezno izvršite u četvrtak 12. ožujka 2020. odnosno najkasnije u petak 13. užujka 2020. godine.

2.

Nakon provjere i utvrđivanja rada AAI identiteta učenici su dužni prijaviti se na Loomen; https://loomen.carnet.hr/ . Po otvaranju stranice u gornjem desnom kutu nalazi se link za prijavu AAI@Edu.hr prijava te se prijavljujete sa svojim AAI identitetom – ime.prezime@skole.hr). Nakon uspješne prijave možete se odjaviti. Ovo je nužni postupak kako bi Vas razrednici mogli dodijeliti vašem razrednom odjelu na Loomenu.