Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube

Obavijest učenicima

Funkcioniranje sustava

Dragi učenici!

Treći je dan nastave na daljinu. Funkcioniramo i snalazimo se dobro. Učenici i roditelji zadovoljni, unatoč čestim tehničkim poteškoćama. Naglašavamo i ponavljamo koliko je važno strpljenje. CARNET i Srce rade sve što je u njihovoj mogućnosti da, unatoč golemoj količini korisnika, održe online sustav stabilnim.

Važno je napomenuti da nam je Ministarstvo osiguralo i pripremilo bogat set materijala i da postoji nacionalni raspored kojeg možete pogledati i na www.skolazazivot.hr, www.mzo.hr, HRTi te YouTubeu, tako da su sve rezervne opcije pružene. Kao što vidite trudimo se i radimo, cijeli tim nastavnika, stručna služba i ravnateljica te administrativno i tehničko osoblje kako bi svi bili umreženi i davali podršku jedni drugima. Nedostajete nam! Čuvajte se svi!