Obilazak škole

Župan u ŠUDIGO Zabok

U četvrtak 6. veljače 2014. godine nakon radnog sastanka u Gradu, župan KZŽ Željko Kolar  je sa svojom zamjenicom Jasnom Petek, potpredsjednikom Županijske skupštine Tomislavom Končevskim  i gradonačelnikom Ivanom Hanžekom bio u službenoj posjeti školama te obišao sve četiri škole na području Zaboka – Gimnaziju, Školu za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok, Srednju školu  te Osnovnu školu Ksavera Šandora Gjalskog Zabok.

U školama su održani sastanci s ravnateljima škola te predstavnicima školskih odbora, a župan je sa suradnicima obišao školske prostore kako bi dobio uvid u materijalne i prostorne potrebe svake škole.

Tijekom posjeta našoj školi sa Županom smo razgovarali o tekućim problemima u vođenju škole kao i o planiranju novih projekta u cilju podizanja kvalitete odgojno obrazovnog rada. Župan je ukratko upoznat s osobnom iskaznicom škole te je razgledao  njene prostore i susreo se sa djelatnicima i učenicima.