Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube

Poziv maturantima

Dragi naši maturanti,

Pozivamo vas na Svečanu podjelu svjedodžbi u Školu za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok koja će se održati 3. srpnja 2020. (petak) u dva bloka:

u 17 sati za učenike 4. razreda glazbenog odjela i 4. razreda medijskih tehničara,

u 18 sati za učenike 4. razreda web dizajna i učenike 4. razreda grafičkog dizajna i industrijskog dizajna te dizajna odjeće.

Na svečanoj podjeli učenicima će biti uručene Završne svjedodžbe, svjedodžbe 4. razreda, europass te podijeljene pohvalnice i nagrade učenicima koji su postigli zapažene rezultate i svojim zalaganjem posebno se istaknuli tijekom srednjoškolskog obrazovanja.

Nakon završene podjele svjedodžbi organizirali smo zajedničko fotografiranje ispred škole, gdje će vas sačekati i vaši roditelji.

S radošću vas očekujemo!

Ravnateljica: Božica Šarić