Projekt Poznajem i poštujem dječja prava

Dječja pravobraniteljica u Školi za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Povodom sudjelovanja u projektu Poznajem i poštujem dječja prava dječja pravobraniteljica gospođa Ivana Milas Klarić posjetila je našu školu u ponedjeljak, 02.10.2017. i tom je prilikom razgovarala s učenicima naše škole, davala savjete te odgovarala na njihova brojna pitanja.

Ove školske godine, Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok sudjeluje u projektu Poznajem i poštujem dječja prava u suradnji s Uredom pravobraniteljice za djecu. Projekt je stvoren s ciljem slavljenja dječjih prava prema UN-ovoj Konvenciji o pravima djeteta donesenoj 20.11.1989. U sklopu projekta, izradom radova na temu dječjih prava te ilustracija za kalendar koji će biti tiskan i proširen diljem Hrvatske, učenici iskazuju promišljanja o svojim pravima te šire svijest o važnosti poštivanja prava svakog djeteta.

Povodom sudjelovanja u projektu Poznajem i poštujem dječja prava, dječja pravobraniteljica gospođa Ivana Milas Klarić, posjetila je našu školu u ponedjeljak, 02.10.2017. U sklopu posjeta, gospođa Milas Klarić razgovarala je s učenicima naše škole, davala savjete te odgovarala na njihova brojna pitanja. Bila nam je izrazita čast ugostiti gospođu Milas Klarić te smo iznimno ponosni što je naša škola odabrana za sudjelovanje u projektu čija je tema upravo ono što je svakodnevica nastavnika i učenika – dječja prava. Radujemo se nadolazećim aktivnostima u projektu, izložbi učeničkih radova 20. studenog 2017. te tisku kalendara nakon izložbe.

Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Kontakti

A Prilaz prof. Ivana Vrančića 5, Zabok

T 049 221 620

F 049 221 147

Ravnateljica T 049 221 174

Tajništvo T 049 221 205

E skola.umjetnosti.zabok@kr.t-com.hr

oib 54719033509

iban HR5623900011100019312

Prijavi se na
Pratite nas na
Učenička zadruga Plavi trnac
Erasmus +
Stranica projekta Klikni&Uči
Preporučene stranice
Školska knjižnica:
Arhiva – klikni: