Promoviranje volonterstva

Samo volontiraj!

Promotivni spot za pjesmu Samo volontiraj! promovira značaj i vrijednosti volonterstva kako za samog pojedinca tako i za čitavu zajednicu. Radeći za korist drugih, volonteri/ke istodobno rade na samima sebi, na svom osobnom i profesionalnom razvoju a sve to kroz volontiranje. Autorica teksta je volonterka Ema Smolić, a pjesmu izvodi dječji zbor Zabočki mališani DND-a Zabok.

U spotu su sudjelovali/e:

• Članovi/ce Dječjeg gradskog vijeća DND-a Zabok
  • Članovi/ce Dječjeg foruma DND-a Zabok
  • Volonteri/ke DND-a Zabok
  • Volonteri/ke Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
  • Volonteri/ke Srednje škole Zabok
  • Volonteri/ke Osnovne škole Janka Leskovara
  • Volonteri/ke i članovi/ce Društva multiple skleroze KZŽ
  • Članovi/ce Bedekovčanske udruge mladih
  • Učenici/ce Srednje škole Bedekovčina

Spot se nalazi na sljedećem linku: https://www.youtube.com/watch?v=1PvLfQ_4o3E&t=5s

Spot za pjesmu Samo volontiraj! nastao je u okviru projekta VolontirAJMO – jačanje kapaciteta lokalnih zajednica za volontiranje čija je nositeljica Mreža udruga Zagor, a provodi ga u partnerstvu s Društvom Naša djeca Zabok, Krapinsko-zagorskom županijom, Lokalnom akcijskom grupom Zagorje-Sutla, Školom za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok, Osnovnom školom Janka Leskovara, Volonterskim centrom Zagreb i ACT Grupom. Spot je financiran od strane Europske unije iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali te od strane Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.