Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube

QRious?

U kreativnoj radionici Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok kreiran je novi školski magazin QRious?. Uskoro izlazi iz tiska te će biti dostupan u našoj školskoj knjižnici. Sjajnu redakciju koju čine Rafael Anočić, Borna Banovec, Andrian Curiš, Rea Čavić, Filip Dučić, Matija Koščević, Katarina Kovačević, Patricia Kranjčić, Adrijan Krajcar, Antonio Kušić, Ana Ptičar, Sara Strugar, Bojan Štefanović, Ivana Tramišak, Vito Vidović i Juraj Zrinski predvode glavna urednica Ema Mihaliček te izvršna urednica Ana Miklaužić, a pridružili su nam se i naši bivši učenici Petra Sokolić i Marko Loina. Za fotografije su zaslužni Patricia Kranjčić, Rafael Anočić, Adrijan Krajcar i Vito Vidović, dok je magazin ilustracijama likovno opremio Antonio Kušić. Mentori ove vrijedne i vesele ekipe su Marina Buhin i Nikola Sinković. Odgovor na pitanje što se krije iza imena QRious? opisan je u jednom od tekstova, a kuma njegovu nazivu je profesorica Aleksandra Mašić Tumpa.