Školsko natjecanje

Školsko natjecanje GTIAVT

Učenik Dominik Kotarski, 3.mt, pobjednik je školskog natjecanja iz animacije, mentor Maja Maslov (izrada animacije) i Jelena Klasić (zvuk u animaciji). Tema natjecanja: Vizualni identitet natjecanja i smotre Grafičke tehnologije i AV tehnologija. Učenik je izradio promidžbenu animaciju u trajanju do 30 sekundi prema grafičkom rješenju vizualnog identiteta smotre učenika Ivana Presečkog, 3.wd, mentor Borjan Komarica.

Učenica Magdalena Janđel pobijedila je na školskom natjecanju fotografije svoje školske kolege ciklusom fotografija “Evolucija i revolucija osjetila”. Mentorica rada je profesorica Tamara Bilankov.

Na školskom natjecanju iz izrade web stranica pobijedila je učenica 3.wd razreda Iva Lipohar po mentorstvom profesora Nine Skozrita.

Čestitke Ivi, Magdaleni, Ivanu i Dominiku koji će predstavljati našu školu na Državnoj smotri grafičke tehnologije i AV tehnologija u Zadru.