Svjetski dan učitelja

Dragi nastavnici, profesori, učitelji…

u povodu Svjetskog dana učitelja, koji se obilježava na današnji dan 5. listopada, želim Vam, kao ravnateljica škole, čestitati i poželjeti puno snage, vjere, optimizama i pozitivne energije kako biste što kvalitetnije obavljali svoj posao.

Vaša uloga u društvu je iznimno važna. Prenositi znanja novim generacijama velika je privilegija, ali i odgovornost. Ponekad je teško, ali daleko je više onih pozitivnih trenutaka koje učitelj doživi tijekom svoje karijere, bilo kroz nastavu ili u neformalnim druženjima s učenicima.

Danas Vam želim zahvaliti na trudu, ustrajnosti i potpori koju svakodnevno pružate učenicima, roditeljima… Osim što svakodnevno pružate mladima obrazovanje temeljeno na visokim standardima, Školu za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok činite mjestom u kojem se djeca osjećaju dobro, vrijedno, ohrabreno i nadam se sretno.

Vjerujte i dalje u svoje zvanje kao dobar životni izbor. Pružajte mladima vjeru omogućujući im tako da ispune svoje potencijale.
Vjerujem da se i svi Vi ponekad prisjetite svoga Učitelja ili Učiteljice, koji su vam bili važni i otvorili vrata svijeta prepunog ljepote i bogatstva –  svijeta znanja.

I Vi to činite mladima danas!

Sretan Vam Svjetski dan učitelja!

Vaša ravnateljica!