Tjedan kajkavske kulture

Učenička zadruga Plavi trnac

uz-plavi-trnac-natkk2016-1webNa samom početku nove školske godine počele su brojne aktivnosti naše učeničke zadruge. Već u prvom tjednu nastave odazvali smo se pozivu TZ grada Krapine i svojim sudjelovanjem obogatili događanja Tjedna kajkavske kulture Krapina 2016.

Na pripremljenom prostoru  za učeničke zadruge KZ županije, ispred srednje škole, uređen je izložbeno-prodajni stol naše zadruge gdje je uspješno prezentirano kreativno stvaralaštvo učenika Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok.

Na stolu su se ponovno našle torbe, blokići, slike, reljefi i slični proizvodi kojima se zadruga predstavila na županijskoj smotri u Mariji Bistrici i tamo osvojila 1. mjesto. Time se plasirala na državnu smotru koja će se 5. i 6. listopada 25016. održati u Zadru.

Krajem rujna nas  čeka Zlatna jesen zabočka, a uskoro su i Dani kruha, tako da nam aktivnosti nikad ne nedostaje.

Pozivamo učenike da se uključe u rad sekcija učeničke zadruge (kreativni etno, grafika, poduzetništvo, dekorativno oblikovanje) i svojim stvaralaštvom doprinesu još većem uspjehu Učeničke zadruge Plavi trnac zajedno s voditeljicom Ivankom Jagečić.

Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

Kontakti

A Prilaz prof. Ivana Vrančića 5, Zabok

T 049 221 620

F 049 221 147

Ravnateljica T 049 221 174

Tajništvo T 049 221 205

E skola.umjetnosti.zabok@kr.t-com.hr

oib 54719033509

Prijavi se na
Pratite nas na
Učenička zadruga Plavi trnac
Erasmus +
Stranica projekta Klikni&Uči
Preporučene stranice
Školska knjižnica:
Arhiva – klikni: