Naknadni rok za upise u prvi razred

od 5. do 9. rujna

Sukladno točki XX. Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2016./2017., učenici koji nisu ostvarili pravo upisa u ljetnome ili jesenskome upisnom roku ili oni koji se nisu u ljetnom i jesenskom roku prijavljivali za upis, mogu se prijaviti za upis u naknadnome roku u Školu za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok  u program obrazovanja  u kojem je nakon jesenskoga upisnog roka ostalo slobodnih mjesta:

• Likovna umjetnost i dizajn – 3
  • Grafičar pripreme – 7
  • Grafičar tiska – 7
  • Šivač (OD Bedekovčina – 6

Učenici se za upis u naknadnome roku prijavljuju pisanim zahtjevom od 5. do 9. rujna 2016. godine.

Upisno povjerenstvo škole o upisu učenika u naknadnome roku odlučuje temeljem pisanoga zahtjeva učenika te podatke o upisu unosi u NISpuSŠ. Učenici moraju ispunjavati sve uvjete propisane Pravilnikom o elementima i kriterijima te natječajem škole.

Za Likovnu umjetnost i dizajn učenici kao uvjet za upis moraju zadovoljiti na provjeri darovitosti. Škola će za te učenike organizirati provjeru na dan dostave dokumentacije.

Ako je sva potrebna dokumentacija dostavljena (u programe obrazovanja grafičar pripreme i grafičar tiska potrebna je potvrda liječnika školske medicine), ispisuje se upisnica, roditelj/skrbnik i učenik je potpisuju i potom se ispunjavanje i toga uvjeta označuje u sustavu i učenik je upisan u srednju školu.

Ravnateljica: Božica Šarić