Županijsko natjecanje iz informatike 2018.

ŠUDIGO Zabok uspješan domaćin

U Školi za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok u petak 9. veljače 2018. godine održano je županijsko natjecanje iz informatike srednjih škola Krapinsko-zagorske županije. Natjecanje je otvorila zamjenica župana Krapinsko-zagorske županije gđa. Jasna Petek. Na natjecanju je prisustvovalo 34 učenika iz četiri srednje škole, Srednja škola Krapina, Srednja škola Zlatar, Gimnazija A. G. Matoša iz Zaboka te Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok. Natjecanje se odvijalo u 7 kategorija.

Prva mjesta na natjecanju osvojili su slijedeći učenici/e:

• Antonio Hohnjec iz Srednje škole Krapina (mentor Stjepan Šalković) – Algoritmi SŠ1
  • Hrvoje Puljko iz Srednje škole Krapina (mentor Stjepan Šalković) – Algoritmi SŠ2
  • Marko Lihter iz Gimnazije AGM Zabok (mentor Mihael Bobičanec) – Algoritmi SŠ3
  • Marko Gregurović iz Srednje škole Krapina (mentor Stjepan Šalković) – Algoritmi SŠ4
  • Ivan Futivić iz Srednje škole Zlatar (mentor Damjan Zagorec) – Osnove informatike Gimnazije
  • Ivo Veverec iz Gimnazije AGM Zabok (mentor Mihael Bobičanec) – Osnove informatike PM gimnazije
  • Luka Curiš iz Srednje škole Zlatar (mentor Damjan Zagorec) – Osnove informatike Strukovne škole

Sve natjecateljice i svi natjecatelji dobili su pohvalnice, a prvoplasirani uz priznanja dobili su i prigodne poklone. Cijelo natjecanje je prošlo u najboljem redu i ugodnoj atmosferi. Zahvaljujemo svim natjecateljima na sudjelovanju te učenicima želimo puno uspjeha na Državnom natjecanju!

Predsjednik Županijskog povjerenstva Nino Skozrit

Školski list – digitalno izdanje